main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

[1] Служби Apple  і Android  доступні безкоштовно, залежно від моделі або комплектації. Щоб отримати додаткові відомості, зверніться до свого дилера Nissan.
[2] Сенсорний екран з діагоналлю 12,3 дюйма з високою роздільною здатністю доступний лише в комплектації N-Connecta та вище.
[3] Для користування мобільним додатком NissanConnect Services вам знадобиться обліковий запис користувача NissanConnect. Необхідно також зареєструватися й увійти до системи за допомогою свого імені користувача та пароля. Для користування безкоштовним мобільним додаток NissanConnect Services вам знадобиться смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android і SIM-картка з підтримкою передавання даних з наявним або окремим контрактом на надання послуг мобільного зв’язку між вами та вашим оператором мобільного зв’язку. Робота всіх служб залежить від покриття мобільної мережі.
[5] Служби Maps & Live Traffic, Remote Control Services і Smart Alerts є платними, але вони надаються безкоштовно протягом 3 років у відповідних транспортних засобах, що підтримують служби NissanConnect. Щоб дізнатися більше, відвідайте сторінку автомобілів, що підтримують послуги, або ознайомтеся з брошурою автомобіля. Щоб отримати додаткові відомості, зверніться до свого дилера Nissan.
[6] Проекційний дисплей — це технологія, за якої корисна інформація відображається на лобовому склі; таким чином водій може зчитувати її, не відводячи погляд від дороги.
Зображення та описи наведено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації чи включатися додатково (за окрему плату).

 
njg