main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

РЕЖИМ ECO — допомагає вам збільшити дистанцію між автомобільними заправками

 

РЕЖИМ NORMAL — баланс між продуктивністю та економічністю

 

РЕЖИМ SPORT — миттєве реагування двигуна

 

РЕЖИМ SNOW — менше пробуксовування коліс, краще зчеплення

 

РЕЖИМ OFF-ROAD — для їзди по бруду, піску чи гравію

 
 

[1] Мінімальна/максимальна витрата палива для комбінованого WLTP (л/100 км): 5,9–6,0 Мінімальні/максимальні викиди CO2 для комбінованого WLTP (г/км): 134–136.  Необхідно адаптувати відповідно до особливостей ринку та представлених на ньому моделей.
[2] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. За певних обставин і умов деякі функції можуть не працювати. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження. Для отримання відомостей про правила й умови використання технологій Nissan зверніться до свого дилера Nissan
[3] Сенсорний екран з діагоналлю 12,3 дюйма з високою роздільною здатністю доступний лише в комплектації N-Connecta та вище. 
[4] Ця функція не входить у стандартну комплектацію.
Зображення та описи наведено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям.  Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації чи включатися додатково (за окрему плату).

njg