main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

Кузовні роботи

Сервісний центр Ніссан “Авто-Імпульс” надає послуги кузовного ремонту.

У нашому автоцентрі Ви можете залишити свій автомобіль на кузовний ремонт будь-якого ступеня складності. Ми працюємо з усіма марками автомобілів з дотриманням європейських стандартів якості. Ви завжди можете розраховувати, що швидко отримаєте необхідні оригінальні запчастини за помірною ціною.

Ми проводимо наступні види кузовних робіт:

Діагностика геометрії кузова за допомогою, вимірювальної системи SHARK, яка дозволяє не тільки зробити діагностику з роздруківкою підтверджуючих документів для страхової компанії, але і зробити правильний ремонт кузова автомобіля з відновленням геометрії контрольних точок кузова до заводських параметрів, це забезпечує незмінно високу якість ремонту.

Зварювальні роботи – один з основних видів кузовного ремонту в цілому. Для зварювання в нашому техцентрі використовують сучасні зварювальні напівавтомати та споттер. У разі, якщо необхідний ремонт алюмінієвих деталей, ми використовуємо аргон зварювання.

Локальний ремонт – видалення вм’ятин, ремонт подряпин, відколів та потертостей кузова. При такому ремонті заміна деталей кузова не проводиться, усувається лише локальне пошкодження. Найбільш ефективним є усунення дрібних пошкоджень кузова з подальшим фарбуванням. Це вбереже місце пошкодження від корозії, а також збереже привабливий зовнішній вигляд автомобіля.


Ремонт пластикових деталей – включає в себе ремонт бамперів і відновлення інших деталей з пластику. Дуже часто подібний ремонт дешевше, ніж повна заміна деталі.

У нас є ділянка підготовки і фарбування автомобілів, який оснащений сучасною фарбувально-сушильної камерою і чотирма стаціонарними постами підготовки.

Кузовний сервіс має свою лабораторію з підбору кольору, що дозволяє підбирати колір на місці не по окремо знятої невеликої деталі, як зазвичай це практикують, а по автомобілю в цілому.

Всі без винятку кузовні елементи в обов’язковому порядку після фарбування поліруються. За бажанням клієнта автомобіль може бути відполірований повністю з нанесенням захисних покриттів для збереження блиску і глянцю лакофарбового покриття. Всі автомобілі після закінчення ремонту потрапляють на ділянку мийки, а автомобілі, на яких був зроблений складний кузовний ремонт, проходять хімчистку салону ..

Ми завжди будемо раді проконсультувати вас з усіх питань, пов’язаних з усуненням пошкоджень кузова і допоможемо вибрати оптимальний вид кузовного ремонту. Ми прагнемо до найвищої якості та надаємо гарантію на всі види робіт.

njg