main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

1/5 — Система Isofix

Оснащений 4-точковим кріпленням ISOFIX для дитячих крісел; усередині достатньо місця для використання декількох дитячих крісел на другому ряду сидінь.

2/5 — Система Bose Premium

Насолоджуйтеся глибокими, потужними басами та чітким і реалістичним звучанням завдяки звуковій системі преміум-класу Bose [1] з 10 динаміками.

3/5 — Центральна консоль

Доступна у всіх комплектаціях. Це елегантне практичне місце зі світлодіодним підсвічуванням для зберігання дрібниць.

4/5 — Тризонне кондиціонування повітря

Система тризонного кондиціонування повітря забезпечує комфорт для всіх пасажирів. Пасажири на передньому та задньому сидіннях можуть самостійно вибирати бажану температуру повітря [2].

5/5 — Сонцезахисні шторки

Захистіть пасажирів задніх сидінь від надмірного тепла й сонця завдяки вбудованим у задні двері сонцезахисним шторкам, щоб кожен міг комфортно відпочити, доки ви кермуєте[5].

[1] Ця функція не входить у стандартну комплектацію.
[2] Входить у стандартну комплектацію для Tekna; додаткова опція для Acenta та N-Connecta.
Зображення та описи наведено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації чи включатися додатково (за окрему плату).

njg