main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

Nissan Assistance

ДОПОМОГА НА ДОРОГАХ УКРАЇНИ ТА ЄВРОПИ В ПЕРІОД ДІЇ ГАРАНТІЇ НА АВТОМОБІЛЬ (3 РОКИ АБО 100 000 КМ ПРОБІГУ)


Відчуйте спокій і впевненість за кермом Nissan. Просто зателефонуйте нам, і ми зробимо все можливе, щоб вирішити проблеми максимально швидко і комфортно. Служба працює цілодобово і абсолютно безкоштовно!

ДОСТАТНЬО ОДНОГО ДЗВІНКА

У разі поломки або дорожньо-транспортної пригоди, служба технічної допомоги на дорогах NISSAN ASSISTANCE прийде на допомогу. К вам будут оперативно направлены наши специалисты. Сотрудники службы технической помощи на дорогах NISSAN ASSISTANCE помогут вам решить целый ряд проблем на месте, и вы сможете продолжить свой путь

Якщо усунути проблеми на місці не можливо протягом 45 хвилин, співробітники служби доставить Ваш автомобіль до офіційного дилера Nissan який знаходиться до 100 км від місця зупинки автомобіля**.

НАША ТУРБОТА НА ЦЬОМУ НЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ……

Якщо ми не зможемо відремонтувати ваш автомобіль в той же день, служба запропонує можливі додаткові послуги залежно він ситуацій — надання альтернативного транспорту для продовження подорожі, розміщення в готелі чи транспортування авто***.

…МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ДОПОМОГТИ

Залишили ключі у замкненому автомобілі або закінчилося пальне? Жодних проблем! Служба технічної допомоги на дорогах NISSAN ASSISTANCE також прийде вам на допомогу.


ЩО РОБИТИ У РАЗІ ПОЛОМКИ АБО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ПРИГОДИ?

1. Зберігайте спокій та акуратно зупиніть автомобіль.

2. Виставіть знак аварійної зупинки та одягніть світловідбиваючий жилет.

3. Переконайтеся, що оточуючі (пасажири, перехожі та ін.) знаходяться в безпеці та їм нічого не загрожує.

4. У разі необхідності зателефонуйте до екстрених служб.

5. Підготуйте інформацію про автомобіль (VIN, тобто ідентифікаційний номер транспортного засобу, і реєстраційний номер).

6. Зателефонуйте до служби технічної допомоги на дорогах Nissan Assistance.

7. Підтвердьте місцезнаходження вашого автомобіля (вказавши, за можливості, найближче перехрестя).

8. Детально опишіть проблему та залиште свій номер телефону.

УЧАСНИКИ ТА ОБМЕЖЕННЯ ПРОГРАМИ

УЧАСНИКИ

1. Зареєстровані власники транспортних засобів (власники: юридичні або фізичні особи).

2. Водій автомобіля, а також пасажири того ж самого транспортного засобу, число яких не перевищує число посадочних місць транспортного засобу, що знаходилися в момент поломки в автомобілі.

ОБМЕЖЕННЯ

Послуги за програмою Nissan Assistance поширюються на всі моделі Nissan з дійсною гарантією від заводу (3 роки або 100 000 км пробігу), крім реконструйованих без згоди Nissan транспортних засобів, наприклад:

• автомобілі швидкої допомоги

• таксі

• автомобілі ритуальних послуг

• автомобілі в автошколах

• транспортні засоби, зареєстровані на короткий термін в компаніях, що здають автомобілі в оренду.

ПОСЛУГИ СЛУЖБИ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ НА ДОРОГАХ NISSAN ASSISTANCE

Послуги надаються 24 години на добу, кожен день року, включаючи вихідні дні, на всій території України і країнах Європи: Андорра, Австрія, Бельгія, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція (за винятком заморських територій), Німеччина, Греція, Угорщина , Ісландія, Ірландія, Італія, Ліхтенштейн, Латвія, Литва, Люксембург, Монако, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Сан-Марино, Словаччина, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Російська Федерація, Сполучене Королівство, Ватикан.

Назва послуги Опис послуги
Евакуація автомобіля до найближчої сервісної станції NISSAN (до 200 км) за рахунок NISSAN ASSISTANCE: Автомобіль не пересувається, закінчилося паливо – організація безкоштовної евакуації до найближчої СТО NISSAN в межах 200 км. Евакуація включає в себе: прибуття спецтехніки та спеціаліста (-ів) для транспортування; навантаження / вивантаження ТЗ на / евакуатор (а); транспортування.
Допомога буде надана на місці, якщо: – прокололося колесо *
– розрядився акамулятор.
Проживання в готелі: У разі, якщо автомобіль неможливо відремонтувати протягом дня, коли сталося подія, NISSAN ASSISTANCE ** оплачує перебування в готелі до 3-х днів (категорії 3 *, сніданок включений) осіб, які подорожують в автомобілі та в разі необхідності, надає підмінний а / м того ж класу, переважно марки Nissan для пересування, але не більше 50 км в день.
Репатріація до місця постійного проживання:
Компанія бере на себе витрати по поверненню осіб, які подорожують в автомобілі до місця проживання (проїзд в купейному вагоні швидкого поїзда або літаком (економ клас) в разі, якщо за попередньою оцінкою фахівців ремонт займе 3 та більше діб.
njg