main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

Аксесуари

Кожен водій є унікальним, і компанії Nissan це добре відомо. Практичні, захисні, спортивні та стильні, — оригінальні аксесуари Nissan допоможуть вам підкреслити свою індивідуальність.

Просимо мати на увазі, що у разі придбання та встановлення оригінальних аксесуарів у офіційному дилерському центрі Nissan, на них діє гарантія виробника!

Стандартна гарантія складає 1 рік без обмеження пробігу. При встановленні аксесуарів до передачі автомобіля при продажу, гарантія триває до закінчення гарантійного терміну на автомобіль!

“СЕКРЕТНІ” КОЛІСНІ ГАЙКИ

Стандартна ціна: 1 249 грн
Акційна ціна: 949 грн
Вигода: 300 грн

ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ (ВАРТІСТЬ ЗА 4 ДИСКИ)

Стандартна ціна: 28 130 грн
Акційна ціна: 14 199 грн
Вигода: 13 931 грн

ТРИМАЧ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДІВ

Стандартна ціна: 11 251 грн
Акційна ціна: 8 199 грн
Вигода: 3 052 грн

ТРИМАЧІ ВАНТАЖУ

Стандартна ціна: 4 099 грн
Акційна ціна: 3 099 грн
Вигода: 1 000 грн

БАГАЖНИЙ БОКС

Стандартна ціна: 10 757 грн
Акційна ціна: 7 699 грн
Вигода: 3 058 грн

Акція діє з 1 січня до 31 березня 2021 року в усіх офіційних дилерських центрах Nissan в Україні. Під вигодою мається на увазі співвідношення ціни, встановленої на період проведення Акції, порівняно зі звичайною рекомендованою ціною. На різні найменування аксесуарів установлено різний розмір вигоди. Розмір вигоди є рекомендованим, остаточну ціну встановлює дилер. Детальний перелік аксесуарів, на які розповсюджується вигода, й умови отримання вигоди можна дізнатися в офіційних дилерських центрах.

Найголовніше — в деталях. Кілька вдало підібраних деталей, і ваш Nissan отримає бездоганний та індивідуальний стиль.

​​​Неповторимый Неповторний силует — візитівка вашого Nissan. Підкресліть його за допомогою декоративних накладок на бампери та спеціально розроблених легкосплавних дисків.

Пусть ваш Nissan засияет Нехай ваш Nissan засяє на вулицях міста зі спеціальними хромованими аксесуарами: накладкою на решітку переднього бампера та на край дверей багажника. Накладки на дзеркала та двері також стануть прекрасним доповненням.

Додайте накладки на пороги з підсвічуванням та спортивний комплект накладок на педалі для динамічнішого старту. А зробити салон вашого Nissan ще комфортнішим допоможуть велюрові килимки та підсвічування підлоги салону.

Персоналізація допоможе зробити ваш Nissan по-справжньому унікальним, надавши йому оригінальні неповторні риси. Великий вибір рішень для інтер’єру та екстер’єру різних кольорів створює безмежні можливості для творчості.

Великий вибір практичних аксесуарів на всі випадки життя. Наші фахівці постійно вдосконалюють оригінальні аксесуари Nissan, щоб ви завжди були готові до будь-яких пригод.

ПРИГОДИ:

Оригінальні аксесуари Nissan дозволять взяти з собою все необхідне. Велосипеди, лижі або сноуборд — поміститься все. Головне — це не забути паспорти.

ПОЇЗДКА НА ПРИРОДУ:

Бажаєте відпочити від міської метушні та плануєте поїздку за місто? Захистіть ваш Nissan від неприємностей на дорогах за допомогою комплекту дефлекторів, бризковиків та молдингів. А килимок в багажник і багажна сітка допоможуть зберегти лад під час перевезення.

МІСТО:

Багато пересуваєтесь по місту? Системи паркування завжди допоможуть впевнено впоратися з паркуванням у тісних міських умовах.

njg