main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

Програма лояльності Ніссан

Ми цінуємо Вашу лояльність і вдячні, що ви вибрали інноваційний автомобіль Nissan. В знак нашої вдячності – ми оновили пропозиції програми лояльності Nissan. Програма лояльності розроблена виключно для власників автомобілів Nissan. Основна мета програми – допомогти скористатися Вам усіма перевагами від володіння автомобілем Nissan.

Спеціальні умови придбання автомобілів Nissan діють для чинних власників:

  • Учасником програми може бути Фізична особа, включаючи найближчих родичів (чоловік / дружина, батько / мати, брат / сестра, діти), що володіє автомобілем Nissan з українською реєстрацією, раніше імпортованим ТОВ “Ніссан Мотор Україна”.
  • На момент звернення, покупець має бути чинним власником автомобіля Nissan, раніше імпортованого ТОВ “Ніссан Мотор Україна” (автомобіль не повинен бути знятий з обліку в Сервісному центрі).
Повні умови програми лояльності дізнавайтесь в офіційного дилера Nissan “Авто-Імпульс”.

Програма лояльності на обслуговування Nissan розроблена для власників та користувачів автомобілів Nissan. Основна мета програми — допомогти Вам скористатися усіма перевагами володіння та користування автомобілем Nissan.

Відповідно до програми лояльності, зареєстровані учасники в You+Nissan можуть отримати знижки на технічне обслуговування та ремонт, а також оригінальні запасні частини, оливи та аксесуари Nissan.

Розмір знижки:

  • Знижка до 15% на оригінальні запасні частини, оливи та аксесуари Nissan.
  • Знижка до 15% на роботи з технічного обслуговування та ремонту.
Умови програми лояльності:

  • Діє тільки для автомобілів старше 3-х років.

Наше переконання – Ви і Ваш автомобіль заслуговуєте відмінне обслуговування!

Детальніше
njg