main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

Автомобіль Mild Hybrid — оптимізація ефективності

Mild Hybrid — це найлегший шлях перейти на електрифіковані автомобілі. Бензиновий двигун обертає колеса, у той час коли електрична акумуляторна батарея забезпечує підтримку під час пришвидшення, підйому та круїзного режиму. Ви можете помітити тільки такі відмінності — підвищену ефективність споживання палива та комфортніше керування, особливо під час руху містом із частими зупинками-зрушеннями.

Використання 100% електричної енергії, що наближає майбутнє

Живлячись від електричного мотора та акумуляторної батареї, цей автомобіль не потребує заправки бензином. Електрична енергія забезпечує екологічність, тишу, ефективність і зменшення витрат, та вам потрібно буде підзаряджати автомобіль. Тобто вам необхідно планувати тривалі подорожі та обладнати вдома місце для зарядки.

QASHQAI

Бездоганний кросовер для міста.

Зігравши провідну роль у сегменті кросоверів у 2007 році, Nissan Qashqai залишається фаворитом завдяки сучасним технологіям, динамічним характеристикам, притаманним хетчбекам, та практичності й дизайну позашляховика.

LEAF

Лінійка сімейних електрокарів.

Це автомобілі з батареєю на 39 кВт⋅год та обтічною аеродинамікою й сучасними технологіями, що дарують вам більше впевненості на дорозі. Відкрийте для себе повністю новий стиль керування. Nissan LEAF вас приємно вразить.

ARIYA

Електрокар-кросовер.

Кросовер Ariya з технологією e4ORCE розпочинає нову еру комфортного, інтуїтивного й адаптивного досвіду керування автомобілем як ізсередини, так і ззовні. Поєднання технологій з витонченим дизайном екстер’єру, створеного за натхненням завжди актуальним японським футуризмом.

Відповідальне виробництво

Виробництво є найбільшим джерелом наших викидів, та ми наполегливо працюємо над їх зменшенням. Сонячний дах Центру виробництва деталей моторів Nissan в Амстердамі виробляє 70% щорічних потреб центру в енергії, а решта енергії спрямовується до державної електромережі.

Шлях до нульових викидів

Завдяки продажу більш ніж 500 000 автомобілів Nissan LEAF по всьому світові та новим моделям для задоволення будь-яких потреб споживачів автомобілі з нульовим рівнем викидів продовжуватимуть грати значу роль у майбутньому компанії Nissan. Сьогодні ми намагаємося співпрацювати з державними й місцевими органами влади, а також іншими компаніями та галузями для підтримки необхідної інфраструктури задля майбутнього з нульовими викидами.

Відновлювані джерела енергії

Одним з найважливіших пріоритетів для нас є виробництво електрокара з екологічним циклом життя ще до його появи та після закінчення терміну його експлуатації. Відновлені акумуляторні батареї Nissan повторно використовуються для зберігання енергії в приміщеннях, наприклад у домівках з використанням сонячної енергії та на арені Johan Cruijff в Амстердамі. Найбільша у Європі арена зберігає достатньо енергії для живлення всіх прилеглих територій навколо стадіону.

* Зображення та описи технологій/функцій наведено виключно для ознайомлення. У цьому розділі та на деяких зображеннях можуть демонструватися технології та версії автомобіля, призначені для інших ринків, та які можуть бути не представлені на ринку України. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям в Україні.. Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації чи включатися додатково (за окрему плату). Інформацію про наявність тієї чи іншої технології або функції у комплектації певної моделі автомобіля можна дізнатись на сторінці сайту щодо обраної моделі, а також деталі комплектації потрібно уточнювати в офіційного дилера.

Наведені цифри стосуються моделей з акумуляторними батареями 39 кВт⋅год (Nissan LEAF). Час роботи залежить від умов заряджання, зокрема типу та стану зарядного пристрою, температури акумулятора, а також температури повітря в місці використання. Зазначений час швидкої зарядки передбачає використання пристрою для швидкої зарядки CHAdeMO. Nissan LEAF можна використовувати для більшості звичайних поїздок. Автомобіль обладнано пристроями для захисту акумулятора під час повторних сеансів швидкої зарядки протягом короткого періоду часу. Послідовні сеанси швидкої зарядки можуть тривати довше, якщо в результаті нагрівання акумулятора активується технологія його захисту.

Для користування сервісами NissanConnect вам знадобиться обліковий запис користувача NissanConnect. Необхідно також зареєструватися й увійти до системи за допомогою свого імені користувача та пароля. Для користування безкоштовним застосунком сервісів NissanConnect вам знадобиться смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android і SIM-картка з підтримкою передавання даних із наявним або окремим контрактом на надання послуг мобільного зв’язку між вами та вашим оператором мобільного зв’язку. Усі сервіси залежать від покриття мобільної мережі. Підключати мобільний телефон для користування NissanConnect слід тільки тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Завжди слід використовувати систему відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему тільки тоді, коли це безпечно. Користувачі мають усвідомлювати, що технологія гучного зв’язку може відвернути увагу від дороги та негативно вплинути на повний контроль над автомобілем.

njg