main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

1/6 — Інтелектуальна система попередження про можливе фронтальне зіткнення

Це мов друга пара очей, що стежить за ситуацією на дорозі. Система може виявляти раптове сповільнення автомобіля попереду й заздалегідь повідомляти вас про необхідність зменшити швидкість [1].

2/6 — Інтелектуальна система круїз-контролю

Система визначає відносну швидкість вашого автомобіля та транспортного засобу попереду й відстань між ними для запобігання їх небезпечному наближенню один до одного під час руху [1].

3/6 — Інтелектуальна система екстреного гальмування з допоміжною системою розпізнавання пішоходів

Відстежує рух попереду й може сповіщати або навіть загальмувати, щоб зупинити автомобіль у разі ризику зіткнення. Систему також оснащено технологією виявлення пішоходів, а також функцією допомоги на перехрестях, створеною для виявлення транспортних засобів, які перетинають ваш шлях [1].

4/6 — Автоматичне гальмування під час руху назад

Додає вам упевненості під час паркування. Якщо позаду вашого X-TRAIL буде виявлено нерухомий предмет під час руху назад, система може автоматично загальмувати для уникнення зіткнення [1]. 

5/6 — Інтелектуальна система запобігання виїзду зі смуги руху

Коректує рух керма у поворотах. Система також повертає ваш X-TRAIL в смугу руху за допомогою підгальмовування коліс у випадку необхідності [1].

6/6 — Інтелектуальна система попередження про загрозу фронтального зіткнення

Використовує радарну технологію, щоб виявляти наближення транспортного засобу попереду й надсилати водієві звукове та візуальне сповіщення, покликане допомогти йому завчасно знизити швидкість у разі потенційного лобового зіткнення [1]. 

[1] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. За певних обставин і умов деякі функції можуть не працювати. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження. Для отримання відомостей про правила й умови використання технологій Nissan зверніться до свого дилера Nissan
[2] Проекційний дисплей — це технологія, за якої корисна інформація відображається на лобовому склі; таким чином водій може зчитувати її, не відводячи погляд від дороги.
Показані функції можуть входити у стандартну комплектацію чи пропонуватися додатково (за плату) залежно від класу автомобіля. Зображення та описи наведено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям.

njg