main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

APPLE CARPLAY

З Apple CarPlay ви можете продовжувати насолоджуватися музикою та іншими додатками вже всередині автомобіля.*

ANDROID AUTO

Якщо у вас смартфон з операційною системою Android, ви можете під’єднати його до автомобіля за допомогою Android Auto та продовжити користуватися своїми улюбленими додатками.*

АКТУАЛЬНА ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ

Завдяки оновленням TomTom, що надходять у реальному часі, дізнавайтеся про стан дорожнього руху на вашому маршруті та орієнтуйтеся в заторах та аваріях, щоби швидше дістатися до пункту призначення.

КАМЕРИ КОНТРОЛЮ ШВИДКОСТІ РУХУ

На своєму вбудованому дисплеї ви бачитимете місця, де встановлені постійні та тимчасові камери контролю швидкості руху, в режимі реального часу.

ЦІНИ НА ПАЛЬНЕ

Перш ніж зупинитися на дозаправку, перевірте ціни на ваше пальне на найближчих заправних станціях. Дані оновлюються щодня.

У ЯКИХ КРАЇНАХ Я МОЖУ ВИКОРИСТОВУВАТИ NISSANCONNECT SERVICES?

 
 

¹ Щоб користуватися сервісами NissanConnect Services, вам потрібен обліковий запис користувача NissanConnect Services, а також вам треба зареєструватися та увійти до NissanConnect Services за допомогою свого імені користувача та пароля. Щоб скористатися додатком NissanConnect, вам потрібен смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android та SIM-карта з підключенням до інтернету, що надається вашим постачальником мобільного зв’язку. Робота всіх послуг залежить від покриття мобільної мережі. Стандартні функції доступні безкоштовно протягом 7 років, починаючи з дати початку гарантії вашого автомобіля.
Підключення мобільного телефону для використання NissanConnect Services повинно здійснюватися лише тоді, коли автомобіль безпечно припаркований. Використання системи завжди повинно здійснюватися відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему лише тоді, коли це безпечно. Користувачі повинні усвідомлювати, що використання технології гучного зв’язку може відволікати від стеження за дорогою, що може знизити контроль над автомобілем. Виробник залишає за собою право запровадити оплату за користування сервісом Nissan Connect Services. Технології NissanConnect Services очікуються в новому Nissan JUKE та Nissan LEAF 2021 року виробництва. Функції доступні в залежності від комплектації.
* Android Auto™ та Apple CarPlay доступні в оновленому Nissan NAVARA, виробленому з жовтня 2019 року, та очікується в новому Nissan JUKE та Nissan LEAF 2021 року виробництва. Android Auto працює при наявності офіційного офіційного додатка Android Auto у смартфоні власника. Apple CarPlay сумісний на пристроях IOS 11.0 або новіших версій. Android Auto сумісний на пристроях Android 4.3 або новіших версій. Компанія ТОВ “Ніссан Мотор Україна” не відповідає за доступність офіційного додатка Android Auto в Україні.

njg