main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

Спосіб 1 Автоматичне оновлення мап

Встановіть свій «улюблений регіон», і ваш автомобіль автоматично перевірятиме наявність оновлення для мап. Вам слід лише подбати про якість підключення до мережі.

Спосіб 2 Оновлення мап через підключення Wi-Fi

Щоб оновити мапи для інших регіонів, необхідно під’єднати навігаційну систему автомобіля до мережі Wi-Fi та перевірити наявність нових версій мап.

<div class="link-list-container">
																															<a class="btn btn-danger btn-link" href="https://nissancustomerservice.secure.force.com/apex/CSP_UA_Ukranian_PreChatPage_VFP?endpoint=https://nissancustomerservice.secure.force.com/apex/CSP_UA_Ukranian_CustomChatPage_VFP?language=#deployment_id=5720N000000Tbgh&amp;org_id=00Db0000000Hg9Z&amp;button_id=5730N000000Tbpf&amp;session_id=b1a6cd8d-bc85-44f5-b7e5-3735e7902bff" rel="nofollow noopener noreferrer">Перейти до чату</a>
																			</div>

ЯК МЕНІ ПОВІДОМЛЯТЬ ПРО ОНОВЛЕНІ КАРТИ?

 

ЯК СКИНУТИ НАЛАШТУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНОЇ СИСТЕМИ АВТОМОБІЛЯ ДО ЗАВОДСЬКИХ?

 

APPLE CARPLAY НЕ ПРАЦЮЄ. ЩО Я МОЖУ ЗРОБИТИ?

 

ANDROID AUTO НЕ ПРАЦЮЄ. ЩО Я МОЖУ ЗРОБИТИ?

 
 

¹ Щоб користуватися сервісами NissanConnect Services, вам потрібен обліковий запис користувача NissanConnect Services, а також вам треба зареєструватися та увійти до NissanConnect Services за допомогою свого імені користувача та пароля. Щоб скористатися додатком NissanConnect, вам потрібен смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android та SIM-карта з підключенням до інтернету, що надається вашим постачальником мобільного зв’язку. Робота всіх послуг залежить від покриття мобільної мережі.
Підключення мобільного телефону для використання NissanConnect Services повинно здійснюватися лише тоді, коли автомобіль безпечно припаркований. Використання системи завжди повинно здійснюватися відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему лише тоді, коли це безпечно. Користувачі повинні усвідомлювати, що використання технології гучного зв’язку може відволікати від стеження за дорогою, що може знизити контроль над автомобілем. Виробник залишає за собою право запровадити оплату за користування сервісом Nissan Connect Services. Технології NissanConnect Services очікуються в новому Nissan JUKE та Nissan LEAF 2021 року виробництва. Функції доступні в залежності від комплектації.
* Android Auto™ та Apple CarPlay доступні в оновленому Nissan NAVARA, виробленому з жовтня 2019 року, та очікується в новому Nissan JUKE та Nissan LEAF 2021 року виробництва. Android Auto працює при наявності офіційного офіційного додатка Android Auto у смартфоні власника. Apple CarPlay сумісний на пристроях IOS 11.0 або новіших версій. Android Auto сумісний на пристроях Android 4.3 або новіших версій. Компанія ТОВ “Ніссан Мотор Україна” не відповідає за доступність офіційного додатка Android Auto в Україні.

njg