main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

 

Усі питання та відповіді, що наведені нижче, стосуються послуг, які надаються навігаційною та інформаційно-розважальною системою NissanConnect, а також мобільним додатком NissanConnect Services¹.

Реєстрація й створення облікового запису

 

Активація послуг

 

Додавання транспортного засобу

 

Відключення послуг

 
 

Загальне

 

Програма NissanConnect Services

 

Захист даних

 

Безпека

 

Інші користувачі

 
 

Apple CarPlay

 

Android Auto

 
 

Live Traffic Information (Інформація про дорожній рух)

 

Пам’ятні місця

 

Оновлення карт

 

Функця Destination Send-to-Car для місця призначення

 

My Car Finder

 
 

Breakdown Assistance

 

Smart Alerts

 

Vehicle Health Report

 
 

Remote Horn & Lights

 

Door Lock & Unlock

 
 

BATTERY MANAGER

 
 

¹ Щоб користуватися сервісами NissanConnect Services, вам потрібен обліковий запис користувача NissanConnect Services, а також вам треба зареєструватися та увійти до NissanConnect Services за допомогою свого імені користувача та пароля. Щоб скористатися додатком NissanConnect, вам потрібен смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android та SIM-карта з підключенням до інтернету, що надається вашим постачальником мобільного зв’язку. Робота всіх послуг залежить від покриття мобільної мережі.
Підключення мобільного телефону для використання NissanConnect Services повинно здійснюватися лише тоді, коли автомобіль безпечно припаркований. Використання системи завжди повинно здійснюватися відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему лише тоді, коли це безпечно. Користувачі повинні усвідомлювати, що використання технології гучного зв’язку може відволікати від стеження за дорогою, що може знизити контроль над автомобілем. Виробник залишає за собою право запровадити оплату за користування сервісом Nissan Connect Services. Технології NissanConnect Services очікуються в новому Nissan JUKE та Nissan LEAF 2021 року виробництва. Функції доступні в залежності від комплектації.
* Android Auto™ та Apple CarPlay доступні в оновленому Nissan NAVARA, виробленому з жовтня 2019 року, та очікується в новому Nissan JUKE та Nissan LEAF 2021 року виробництва. Android Auto працює при наявності офіційного офіційного додатка Android Auto у смартфоні власника. Apple CarPlay сумісний на пристроях IOS 11.0 або новіших версій. Android Auto сумісний на пристроях Android 4.3 або новіших версій. Компанія ТОВ “Ніссан Мотор Україна” не відповідає за доступність офіційного додатка Android Auto в Україні.

njg