main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

ШВИДКІСТЬ

Різке пришвидшення або гальмування, постійна зміна швидкості негативно впливають на автономність. Щоб отримати максимальний запас ходу, намагайтесь утримувати швидкість на постійному рівні.

СТИЛЬ ЇЗДИ

Вища швидкість означає вищій рівень споживання енергії, тож чим швидше ви рухаєтесь, тим частіше вам потрібно буде заряджатися. Ви можете збільшити час між зарядками за допомогою режиму «ECO» або рекуперативного гальмування з режимом «B».

МІСЦЕВІСТЬ

Рух вгору вимагає більше енергії, ніж рух по рівній дорозі. Але хороша новина полягає в тому, що рухаючись вниз ви можете компенсувати ці витрати.

ПОГОДНІ УМОВИ

Температура навколишнього середовища впливає на ємність вашої батареї та вимагає додаткових витрат енергії на обігрів автомобіля та обдув вітрового скла. [1]

Ця інформація наведена для загального ознайомлення. Вона не стосується конкретного транспортного засобу та не є частиною жодної пропозиції. Витрати на електроенергію та пальне в майбутньому можуть змінюватися залежно від регіону, і вони є лише частиною загальної вартості володіння транспортним засобом. Орієнтовна економія розраховується на основі середніх показників. Цей інструмент надає лише можливі орієнтовні значення економії пального. За замовчуванням ціни на електроенергію (на основі середньої вартості електроенергії в непікові години для домогосподарств із лічильником на 6 кВА у січні 2021 р.) і пальне — це середні ціни, опубліковані в довідкових ресурсах і/або на публічних платформах.

* Наведені дані отримано в ході внутрішніх випробувань. Це — приблизні показники, не пов’язані з певним транспортним засобом. Ця інформація не є частиною жодної пропозиції. Дані можуть змінюватися залежно від таких факторів, як рівень оснащення, стан акумулятора, використання кондиціонера, технічне обслуговування, стиль водіння, або від нетехнічних факторів, як-от кліматичні умови, маршрут тощо. Фактичні результати можуть відрізнятися. Компанія Nissan залишає за собою право змінювати алгоритм роботи калькулятора відстані на власний розсуд.

РЕЖИМ «B»: ВІДНОВЛЕННЯ ЕНЕРГІЇ ЗАВДЯКИ ГАЛЬМУВАННЮ

Серйозно налаштовані збільшити свою автономність? Тоді активуйте режим «B». Він забезпечує більш рекуперативне гальмування, яке заряджає акумулятор без зменшення потужності двигуна.

РЕЖИМ «ECO»

Виберіть режим «ECO», щоб обмежити потужність двигуна і заощадити енергію. Він також дещо збільшує рекуперативне гальмування, щоб збільшити вашу автономність. Щоб отримати максимальний кілометраж від вашого Nissan LEAF, використовуйте режими «B» і «ECO» одночасно.

ВАРІАНТ №1

ЗАРЯДКА ЗМІННИМ СТРУМОМ: ВДОМА, В ОФІСІ АБО В ДОРОЗІ

Два зарядних кабелі забезпечують всі необхідні варіанти зарядки, вдома або в дорозі. За допомогою домашнього зарядного кабелю ви можете підключитися до звичайної розетки 220В та зарядитися практично де завгодно (0-100% до 21 год). Кабель Type1 (не входить до стандартної комплектації, доступний як додаткова опція) підключається до спеціального зарядного пристрою змінного струму вдома, на роботі або в дорозі.

 

7 ГОД 30 ХВ


ПОВНА ЗАРЯДКА БАТАРЕЇ NISSAN LEAF ВІД НАСТІННОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ 32А ЗА ДОПОМОГОЮ КАБЕЛЮ TYPE1

ВАРІАНТ №2

ШВИДКА ЗАРЯДКА 480В: В ДОРОЗІ

Найшвидший спосіб зарядки. Наразі налічується вже багато загальнодоступних станцій швидкої зарядки по всій Україні, тож ви можете без проблем підзарядитися під час більш тривалої подорожі.

 

 

 

60 ХВИЛИН


ШВИДКА ЗАРЯДКА БАТАРЕЇ NISSAN LEAF [3] ВІД 20% ДО 80% ЗАРЯДУ

[1] Дані про запас ходу отримані в результаті лабораторних випробувань відповідно до законодавства ЄС і призначені для порівняння між різними типами транспортних засобів. Інформація не стосується конкретного окремого транспортного засобу і не є частиною пропозиції. Наведені цифри служать для порівняння; лише порівнюйте цифри з транспортними засобами, випробуваними за тими ж технічними процедурами. Показані запаси ходу , досягнуті за допомогою нової процедури випробування (WLTP). Дані, отримані після повного заряджання акумулятора. Дані можуть відрізнятися в залежності від багатьох факторів, таких як додаткове обладнання, стан батареї, клімат-контроль, технічне обслуговування, манера водіння та нетехнічні фактори, наприклад, погодні умови, фактичний маршрут тощо. Реальні результати можуть відрізнятися.
[3] Наведені цифри стосуються акумуляторів потужністю 39 кВт-год (LEAF). Час залежить від умов зарядки, включаючи тип і стан зарядного пристрою, температуру акумулятора, а також температуру навколишнього середовища в місці використання. Зазначено час швидкої зарядки за умови використання швидкого зарядного пристрою CHAdeMO. Nissan LEAF призначений для більшості щоденних поїздок і оснащений пристроями для захисту батареї під час повторних сеансів швидкої зарядки протягом короткого періоду часу. Період часу, необхідний для послідовних швидких зарядок, може бути збільшено, якщо температура батареї активує технологію захисту батареї.
[4] Підключення мобільного телефону для використання NissanConnect повинно здійснюватися лише тоді, коли автомобіль безпечно припаркований. Використовувати систему завжди потрібно відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему лише тоді, коли це безпечно. Користувачі повинні усвідомлювати, що використання технології гучного зв’язку може відволікати від стеження за дорогою, а це може знизити контроль над автомобілем. Виробник залишає за собою право запровадити оплату за користування сервісом NissanConnect.

njg