main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

 

Мобільний додаток NissanConnect Services забезпечує дистанційний доступ до функцій безпеки та комфорту вашого автомобіля, надає вам необхідну інформацію про нього й дозволяє налаштовувати персоналізовані сповіщення.

ПОШУК АВТОМОБІЛЯ

Не можете згадати, де припаркували свій автомобіль? Вам допоможе додаток. Просто відкрийте NissanConnect Services на своєму телефоні та натисніть на «пошук автомобіля».

ДИСТАНЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЗВУКОВИМ СИГНАЛОМ І ЗОВНІШНІМ ОСВІТЛЕННЯМ

Знайти автомобіль також можна за допомогою дистанційного вмикання звукового сигналу та зовнішнього освітлення. Ви почуєте звуковий сигнал, а освітлення почне миготіти. У випадках, коли звуковий сигнал буде недоречним, ви можете активувати лише миготіння зовнішнього освітлення.

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ ДВЕРИМА

Забули замкнути свій Nissan чи немає з собою ключів? Ви можете відчиняти та зачиняти автомобіль через додаток за допомогою встановленого вами 4-значного PIN-коду.

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ СИСТЕМОЮ КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ

Полюбляєте комфорт? Тоді ця функція була створена з думкою про вас. Ви можете попередньо прогріти чи охолодити свій Nissan, перш ніж сідати в нього, за допомогою віддаленого керування системою кондиціонування повітря (лише для електричних автомобілів).

СПОВІЩЕННЯ ПРО ПЕРЕВИЩЕННЯ ШВИДКОСТІ

Ви можете встановлювати обмеження максимальної швидкості. І коли хтось на вашому Nissan його перевищуватиме, ви миттєво отримаєте сповіщення про це на свій смартфон

СПОВІЩЕННЯ ПРО ОБМЕЖЕННЯ ЧАСУ

Не бажаєте, щоб хтось їздив на вашому автомобілі після певної години? Просто налаштуйте в додатку час роботи відповідно до ваших уподобань, і це допоможе дотримуватися встановлених обмежень. .

СПОВІЩЕННЯ ПРО ПЕРЕТИН ГЕОГРАФІЧНОЇ МЕЖІ

Ви можете встановити географічні обмеження, і щоразу, коли ваш автомобіль перетинатиме визначені межі, ви отримуватимете сповіщення на свій смартфон

* Послуги в данній пропозиції безкоштовні протягом певного періоду часу залежно від наявності, моделі та комплектації. Для отримання додаткової інформації перевірте додаток NissanConnect Services.
** Послуги надаються безкоштовно протягом перших 3-х років, після чого стягується додаткова плата відповідно до тарифів місцевого постачальника. Для отримання додаткової інформації перевірте додаток NissanConnect Services.

НА ЯКИХ СМАРТФОНАХ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ДОДАТОК NISSANCONNECT SERVICES?

 

У ЯКИХ КРАЇНАХ Я МОЖУ ВИКОРИСТОВУВАТИ NISSANCONNECT SERVICES?

 

ЯК ЗАХИЩЕНО МОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ ПІД ЧАС ЗБЕРІГАННЯ І ЯК ДОВГО ВОНИ ЗБЕРІГАЮТЬСЯ?

 
 

¹ Щоб користуватися сервісами NissanConnect Services, вам потрібен обліковий запис користувача NissanConnect Services, а також вам треба зареєструватися та увійти до NissanConnect Services за допомогою свого імені користувача та пароля. Щоб скористатися додатком NissanConnect, вам потрібен смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android та SIM-карта з підключенням до інтернету, що надається вашим постачальником мобільного зв’язку. Робота всіх послуг залежить від покриття мобільної мережі. Стандартні функції доступні безкоштовно протягом 7 років, починаючи з дати початку гарантії вашого автомобіля.
Підключення мобільного телефону для використання NissanConnect Services повинно здійснюватися лише тоді, коли автомобіль безпечно припаркований. Використання системи завжди повинно здійснюватися відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему лише тоді, коли це безпечно. Користувачі повинні усвідомлювати, що використання технології гучного зв’язку може відволікати від стеження за дорогою, що може знизити контроль над автомобілем. Виробник залишає за собою право запровадити оплату за користування сервісом Nissan Connect Services. Технології NissanConnect Services очікуються в новому Nissan JUKE та Nissan LEAF 2021 року виробництва. Функції доступні в залежності від комплектації.

njg