main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

Як правильно пройти обкатку нового автомобіля

Пройшли ті часи, коли автомобілі були всеїдні і невибагливі. Будь-бензин, будь-яке масло, будь-які допуски – все їм дарма. Вони гриміли, диміли, але рухалися. Сучасний легковий автомобіль – швидкохідний, комфортабельний, надійний, але всі ці якості забезпечуються лише за умови точного виконання всіх вимог інструкції з експлуатації, при обов’язковому дотриманні термінів технічного обслуговування, застосуванні бензинів, масел і різноманітних рідин, які рекомендовані заводом. На жаль, далеко не всі виконують написане в інструкції. Більш того, нерідко її свідомо порушують і цим псують автомобіль, але наслідки стають помітні після закінчення певного часу.

Якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль був в хорошому стані, рекомендуємо дотримуватися інструкції, як закон. Це особливо важливо, коли автомобіль «вчиться їздити», тобто перші 1000-2000 км. Згідно з інструкцією, після пуску двигуна не слід допускати великої частоти обертання колінчастого вала двигуна; не потрібно натискати на педаль акселератора до відмови, намагайтеся не допускати роботи двигуна з надмірно високою частотою обертання колінчастого вала при їзді на нижчих передачах; слід уникати тривалої їзди з постійною швидкістю (як з великою, так і з малою); необхідно своєчасно переходити на нижчу передачу відповідно до умов руху, уникаючи перевантажень двигуна при низькій частоті обертання колінчастого вала; бажано уникати різких гальмувань протягом перших сотень кілометрів, щоб забезпечити хорошу приработку гальмівних накладок.

Як бачите, умови не такі вже складні, проте виконання їх дозволяє автомобілю на початку експлуатації уникнути різних травм. Не менш важливою умовою для «продовження життя» автомобіля є застосування тільки рекомендованих експлуатаційних матеріалів.

njg