main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

Nissan вибрав п’ять найбільш

  • Електромобілі Nissan LEAF і e-NV200 проїхали по дорогах Італії, Іспанії, Швеції, Данії, Великобританії та Франції
  • Наймальовничіші дороги Європи демонструють можливості автомобілів Nissan з нульовим рівнем шкідливих викидів

Ролле, Швейцарія (4 серпня 2015 г.): У цьому році проводити відпустку на курортах своєї країни будуть більш 1,14 мільярда * людина, включаючи 42 000 європейців, які є власниками електромобілів Nissan.

Щоб відзначити початок сезону літніх подорожей, компанія Nissan склала маршрут з п’яти європейських доріг, які найбільш привабливі для власників електромобілів: світового бестселера LEAF і електровена e-NV200. 

Nissan, світовий лідер в області електромобілів, проїхав понад 200 км по самих мальовничих дорогах Європи з приголомшливими видами і вивчив місцевість на предмет наявності інфраструктури зарядних станцій для електромобілів.

В ході поїздки LEAF і e-NV200 в атмосферу не потрапили близько 20 кг викидів CO2 **, що прирівнюється до кількості CO2, поглинається недавно посадженим деревом за цілий рік. Ця економія демонструє очевидні переваги водіїв електромобілів Nissan, які відправляються в подорож цього літа.

Маршрути були розроблені таким чином, щоб продемонструвати потенціал, можливості і простоту володіння Nissan LEAF, 184 000 з яких продано по всьому світу і понад 42 000 вже їздять по дорогах Європи.

Конвой з електромобілів проїхав по мальовничих дорогах Італії, Іспанії, Швеції, Данії, Великобританії та Франції.

«Власники Nissan LEAF довели, що наш автомобіль призначений не тільки для поїздок на роботу, – сказав Жан-П’єр Дьерназ (Jean-Pierre Diernaz), Директор європейського напрямку електромобілів Nissan. – Ми сподіваємося, що власники електромобілів, натхненні цим мальовничим маршрутом, зможуть провести свої літні вихідні з задоволенням, милуючись чудовими краєвидами та насолоджуючись чистим повітрям, що не зіпсованим вихлопними газами ».

Перший маршрут пробігу стартував в італійському місті Рієті, часто званому «пуп землі» (розташований в географічному центрі країни). Стрімко промчав через Рим, перші LEAF попрямували через дивно красиві села, навколишні озеро Турано, включаючи середньовічну тоффі.

Наступною зупинкою була іспанська Барселона – місце «народження» e-NV200, який почав проводитися тут рік тому. Перш ніж досягти точки призначення, e-NV200 відвідав чарівний прибережний місто Сітґес в 35 кілометрах на північний захід від Барселони і побував на місцевому кінофестивалі і карнавалі. Після прибуття в місто, який відомий на весь світ творчістю архітектора Гауді, але менш відомий великою мережею електрозаправок, яка налічує 130 станцій, e-NV200 підзарядився в самому серці Старого міста Барселони. На завершення іспанської частини подорожі e-NV200 проїхав по мальовничих прибережних дорогах і трасі C-31, з якої відкривається приголомшливий вид на Балеарське море і гори Гарраф-Міцпою.

Третя з доріг туру кидає виклик неправильним уявленням про електромобілі і проходить відразу по двох країнах – Швеції і Норвегії, в яких електромобілі вже стали популярними. Шведські і норвезькі власники Nissan LEAF проїжджають в середньому *** 17 628 і 16 484 км на рік відповідно, що більше в порівнянні з середнім перебігом (11 539 км на рік) власників автомобілів з традиційними двигунами внутрішнього згоряння.

Почавши свій шлях в місті Бункефлостранд на півдні Швеції, конвой попрямував до мосту Оресунд в Данії. З цього знаменитого 8-кілометрового моста відкривається вид на безкрайнє море – відмінне місце для завершення скандинавської частини туру.

Четверта траса проходила по «Батьківщині» Nissan LEAF – Великобританії. Дорога пролягала через Бристоль, який став «Зеленої столицею» Європи цього року. У місті вже побудовано 100 зарядних станцій для електромобілів. Далі дорога йшла через міст Кліфтон, побудований в 1829 році британським інженерним генієм Ісамбард Брюнель, в місто Дандре-хілл на півдні графства Глостер – один з куточків прекрасної південно-західній Англії.

Фінальний відрізок шляху почався в Версалі, проходячи по класичним трисмуговим французьким дорогам, проїхав через знамениту Рокфеллер авеню і заповідник Фос репоз до столиці Франції, Парижу, і потім до берегів Сени.

Повністю електричний LEAF, будучи в самому серці Парижа, проїхав по бульвару Жоржа Помпіду, перш ніж блискуче фінішувати у Сен-Жермен де Пре.

Цього року саме в столиці Франції, в Salon du Bourgetпройдет кліматична конференція ООН, на якій Альянс Renault-Nissan, світовий лідер в області автомобілів з нульовим викидом шкідливих речовин, надасть 200 електромобілів в якості офіційного постачальника легкових автомобілів на Конференції з питань зміни клімату COP21 в Парижі.

Будучи містом, які ведуть боротьбу з забрудненням повітря, Париж вітає автомобілі з нульовим викидом шкідливих речовин на Іль-де-Франс, що знаменує собою один з кроків до вирішення даної екологічної проблеми.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте сайт https://www.nissan.eu/

njg