main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

 

Новий Nissan JUKE — Інформаційно-розважальні системи

 

ДОДАТКИ ТА БАГАТО ІНШОГО

ПІДКЛЮЧІТЬ ВЕСЬ СВІТ

МАПИ

БУДЬТЕ В КУРСІ ПОДІЙ

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНІЙ РУХ

БУДЬТЕ НА МІСЦІ ВЧАСНО

Музика по bluetooth

З новим Nissan JUKE ви можете вільно керувати своїми плейлистами та подкастами. Виконавці, назви треків та інша інформація може відображатися просто на панелі приборів.

ПОКРОКОВА НАВІГАЦІЯ

Відображаючи кожен ваш наступний крок просто перед вашими очима, новий Nissan JUKE допомагає вам легше та швидше доїхати до пункту призначення.

ІДЕНТИФІКАЦІЯ ВХІДНИХ ДЗВІНКІВ

Телефонуйте та відповідайте на вхідні дзвінки по Bluetooth — майже не відводячи очей від дороги.

ЕКОНОМІЯ ПАЛЬНОГО

Стежте за тим, як завдяки ефективному двигуну та чудовій аеродинаміці нового Nissan JUKE вам вдається ефективно заощаджувати пальне.

БОРТОВИЙ КОМП’ЮТЕР

Економія пального, пробіг, запас ходу — ваш Nissan JUKE може навіть стати вашим тренером з ефективного керування автомобілем.

Допомога в керуванні

Ввімкніть функцію допомоги в керуванні задля кращої ефективності в подорожах.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

Попередження інтелектуальних систем безпеки, таких як система контролю «сліпих» зон, рядності руху або екстреного гальмування, відображаються на моніторі.

ТИСК У ШИНАХ

Інформація про тиск у шинах відображається на моніторі, а якщо в одній з них тиск знизиться, ви отримаєте сповіщення.

КОМПАС

Компас у новому Nissan JUKE показує, в яку сторону рухається автомобіль.

[1] Підключати мобільний телефон для використання NissanConnect слід тільки тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Використовувати систему завжди потрібно відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему лише тоді, коли це безпечно. Користувачі повинні усвідомлювати, що використання технології гучного зв’язку може відволікати від стеження за дорогою, що може знизити контроль над автомобілем.

Android auto™ працює при наявності офіційного додатка Android Auto™ у смартфоні власника. Компанія ТОВ “Ніссан Мотор Україна” не відповідає за доступність офіційного додатка Android Auto™ в Україні.

Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. Робота деяких функцій може бути обмеженою за певних обставин та умов. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження. На чутливість і використання функцій може вплинути поганий сигнал зв’язку в автомобілі. Для оптимальних результатів переконайтеся, що ваш автомобіль перебуває в мережі з хорошим покриттям.

Функції доступні залежно від версії автомобіля: у стандартній комплектації чи лише додатково (за додаткову плату).

Зображення та описи наведені лише для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків та не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції).

njg