main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Уявіть собі життя, сповнене яскравих вражень, впевненості та відчуття взаємозв’язку з навколишнім світом. Концепція Nissan Intelligent Mobility охоплює три напрямки інновацій: систему живлення автомобіля, способи керування автомобілем та його інтеграцію до суспільства. Висадивши вас, автомобіль паркується самостійно, а дороги заряджують ваш електромобіль — це майбутнє настане вже зовсім скоро. А формується воно завдяки автомобілям Nissan, які ви використовуєте вже сьогодні.

nissan leaf

З НОВИМ NISSAN LEAF КОЖНА ПОЇЗДКА СТАНЕ БІЛЬШ ПРИЄМНОЮ

Завдяки новітнім технологіям Nissan Intelligent Mobility новий Nissan LEAF бере на себе ті аспекти керування автомобілем, які викликають стрес, і вам залишається тільки насолоджуватися процесом. Під час руху трасою технологія ProPILOT автоматично підтримує швидкість руху на рівні швидкості потоку автомобілів, перетворюючи виснажливу ранкову поїздку на роботу на чудовий початок дня. Крім того, технологія Nissan Intelligent Mobility з легкістю дає собі раду з паркуванням у обмеженому просторі. Для цього достатньо просто натиснути кнопку ProPILOT Park, і ваш новий Nissan LEAF без жодних зусиль займе місце для паркування.

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

PROPILOT

Активуйте технологію ProPILOT, щоб ваш автомобіль міг автоматично слідувати за автомобілем, який рухається попереду, дотримуючись при цьому заданої відстані та тримаючись центру потрібної смуги (навіть на невеликих поворотах). Технологія ProPILOT може забезпечити навіть повну зупинку, якщо цього вимагають дорожні обставини, а потім знову набрати швидкість, коли рух потоку буде відновлено.

PROPILOT PARK

Натиснувши кнопку ProPILOT Park, ви дозволите системі автомобіля самостійно кермувати, збільшувати швидкість, гальмувати та перемикати передачі, щоб автоматично запаркувати автомобіль.

Вже зараз деякі моделі автомобілів Nissan оснащено технологіями, які слідкують за ситуацією на дорозі та допомагають водіям уникати неприємностей. Мова йде про такі інтелектуальні функції, як система моніторингу сліпих зон: ця функція входить до комплексу систем активної безпеки Safety Shield. Крім того, автомобілі Nissan оснащено технологіями, які забезпечують ваш зв’язок з навколишнім світом. 

Самий продаваний електромобіль у світі, Nissan LEAF змінює уявлення про потужність автомобіля, яку вам хочеться відчувати за кермом. Завдяки великому крутньому моменту при старті з місця LEAF дасть фору багатьом автомобілям – при нульовому рівні шкідливих викидів. Таким чином, вибір екологічно безпечних автомобілів не змушує жертвувати задоволенням від водіння.

ЛЕГЕНДАРНИЙ ПРЕДСТАВНИК КОНЦЕПЦІЇ NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Simply amazing. Ви маєте все необхідне, і будь-які дороги, будь-які напрямки відкриті перед вами завдяки новому Nissan LEAF — легендарному представнику концепції Nissan Intelligent Mobility.

ПОСМІХАЙТЕСЯ ЗА КЕРМОМ

Завдяки технології e-Pedal процес водіння стає дедалі простішим і більш цікавим, оскільки для розгону, гальмування та зупинки використовується одна-єдина педаль. Для моментального розгону необхідно натиснути педаль акселератора. Якщо педаль трошки відпустити, технологія e-Pedal сприймає це як натискання на педаль гальмування і забезпечує плавне гальмування, а в деяких випадках навіть повну зупинку автомобіля.

НОВИЙ ФОРМАТ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

Система Nissan e-POWER забезпечує високу динаміку завдяки моментально доступному крутному моменту і тиху їзду, точно як у електромобілів з нульовими викидами, от тільки про необхідність заряджання акумулятора турбуватися більше не потрібно.
У цій системі привід забезпечується на 100% за рахунок електричних моторів, її створено на основі технології електромобілів, доведеної до досконалості в моделі Nissan LEAF, з додаванням бензинового двигуна для генерування електроенергії, що відкриває перед вами набагато більше можливостей.

НАПРУГА НОВОГО РІВНЯ

Nissan дебютує у п’ятому сезоні чемпіонату ABB FIA «Формула-Е», який має розпочатися у грудні 2018 року. Глобальна серія перегонів на повністю електричних автомобілях захоплює миттєвим прискоренням і динамічним керуванням, а саме це лежить у основі філософії Nissan щодо створення автомобілів із нульовими викидами.

Екосистема, що об’єднує водіїв, автомобілі та спільноти, — це ключ до більш чистого та безпечного майбутнього. Компанія Nissan відіграє провідну роль у визначенні того, якими будуть дороги майбутнього, починаючи з автономних автомобілів і закінчуючи системами керування рухом і спільним використанням автомобілів. Система Seamless Autonomous Mobility (SAM), наприклад, створена для постійного удосконалення автономних автомобілів. У цій системі задіяні менеджери з питань дорожнього руху, які допомагають автономним автомобілям долати непередбачувані обставини, такі як ділянки ремонту дороги, після чого отримані дані передаються всім автомобілям у системі. Це той випадок, коли людський та штучний інтелекти формують єдине ціле на дорозі.

СТАНЦІЇ ЗАРЯДЖАННЯ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

Як провідна компанія в галузі створення інфраструктури заряджання Nissan має понад 2300 станцій швидкого заряджання на території Європи, і за прогнозами до 2020 року їх кількість зросте до 5500. Компанія Nissan орієнтована на те, щоб зробити екологічно безпечне водіння максимально доступним, і з цією метою активно співпрацює з організаціями, які займаються розробкою інноваційних рішень.

ПІДКЛЮЧЕННЯ АВТОМОБІЛЯ ДО ЕНЕРГОМЕРЕЖІ

Компанія Nissan просуває ідею підключення автомобілів до загальної енергомережі (концепція Vehicle-to-grid, V2G) у різних європейських містах, і з часом планує впровадити такий підхід по всій Європі. Це дозволить підключати електромобілі до електромережі в ті години, коли електроенергія коштує дешевше, а невикористану енергію, що залишається в акумуляторі електромобіля, можна буде використовувати не тільки для водіння, але й для дому, і навіть повертати назад до мережі.

njg