main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

ПІДГОТУЙТЕ ВАШ АВТОМОБІЛЬ ДО ЛІТА

ДІАГНОСТИКА ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ АВТО ЗА 399 (1) ГРН.
ПРЕМІУМ ФІЛЬТРИ З ВИГОДОЮ ДО 25%*

Акція діє з 01.04.2023 року по 31.07.2023 року на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій, зони проведення операції ООС та заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації, а також деяких регіонів, які потенційно знаходяться під обстрілами збройних сил російської федерації або де проводяться бойові дії.
Діагностика підвіски автомобілів Nissan будь-якої моделі за спеціальною рекомендованою ціною від 399 грн. з ПДВ, яка включає діагностику залишкової товщини гальмівних колодок та дисків, діагностику стану шин (залишкова глибина протектора та стан шин), перевірку рівнів робочих рідин та якості гальмівної та охолоджуючої рідин.  Зазначена спеціальна ціна є рекомендованою на період дії Акції, остаточна вартість встановлюється дилером самостійно. Звичайна вартість діагностики визначається дилером мережі Nissan в залежності від моделі Nissan та ціни нормо-години у дилера. Вартість додаткової діагностики сплачується окремо, виходячи з розцінок дилера.
* Під вигодою мається на увазі співвідношення рекомендованої ціни на період Акції порівняно зі звичайною рекомендованою ціною. На різні найменування запчастин та аксесуарів встановлено різний розмір вигоди. Розмір вигоди є рекомендованим, остаточна ціна встановлюється дилером. Детальний перелік запчастин та аксесуарів, на які поширюється вигода, та умови отримання вигоди можна дізнатися в офіційному дилерському центрі Nissan “Авто-Імпульс”. Знижки за різними акціями не поєднуються.
** Для негарантійних автомобілів.
*** Про подробиці програми Value Advantage («Велью Едвантидж») дізнавайтеся в офіційному дилерському центрі Nissan “Авто-Імпульс”.
 

njg