main
+38(067)545-33-00 – Сервисный центр +38(067)007-99-44 – Отдел продаж 0800-303-308 - Nissan Assistance

Програма лояльності Ніссан

Ми цінуємо Вашу лояльність і вдячні, що ви вибрали інноваційний автомобіль Nissan. В знак нашої вдячності – ми оновили пропозиції програми лояльності Nissan. Програма лояльності розроблена виключно для власників автомобілів Nissan. Основна мета програми – допомогти скористатися Вам усіма перевагами від володіння автомобілем Nissan.

Якщо Ви або ваші найближчі родичі є власниками автомобіля марки Nissan, Ви можете отримати додаткову знижку на придбання нового автомобіля..

Розмір знижки:
1% від рекомендованої ціни нового автомобіля *

УМОВИ ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ

 

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

 
ВАЖЛИВО
  • Кожен клієнт, який бажає скористатися програмою лояльності, може придбати не більше 2 (двох) автомобілів протягом одного фінансового кварталу Nissan.
  • Умови даної програми лояльності можуть застосовуватися спільно з діючою програмою лояльності по кредитуванню Nissan Finance.

Програма лояльності на обслуговування Nissan розроблена для власників і користувачів автомобілів Nissan. Основна мета програми – допомогти Вам скористатися всіма перевагами володіння і користування автомобілем Nissan.

Відповідно до Програми лояльності, зареєстровані учасники в You + Nissan можуть отримати знижки на технічне обслуговування і ремонт, а також оригінальні запасні частини, масла і аксесуари Nissan.

Розмір знижки:

  • Знижка 15% на оригінальні запасні частини, масла і аксесуари Nissan.
  • Знижка 15% на роботи з технічного обслуговування і ремонту.
Умови програми лояльності:

  • Обов’язкова реєстрація на порталі You + Nissan.
  • Діє тільки для автомобілів старше 3-х років.

Наше переконання – Ви і Ваш автомобіль заслуговуєте відмінне обслуговування!

Детальніше (PDF)

Реєстрація в You+Nissan

Ви можете придбати новий автомобіль Nissan в кредит з відсотковою ставкою на 2% нижче в порівнянні зі спеціальними умовами програми *, якщо купується другий або наступний автомобіль Nissan.

Таким чином, Вам не обов’язково чекати, коли вартість автомобіля зрівняється з Вашими фінансовими можливостями.

call
njg