main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

Поїздки в зимовий період

Їзда взимку: основні правила водіння

Якщо ви добре підготувалися до суворих погодних умов в Дніпрі і підготували свій Nissan, то зима не застане вас зненацька. Наступ зими буває настільки раптовим і несподіваним, що багато автомобілістів виявляються непідготовленими самі і забувають привести свої автомобілі в порядок перед зимовим сезоном. З приходом першого люті морози багато автомобілів обездвиживаются, а ті кому вдалося виїхати, нерідко в перші ж дні потрапляють в різного роду ДТП.

Зимова гума, рідина для омивача, справна оптика – це основні принципи і невід’ємні атрибути при водінні взимку. Вигідно підготувати автомобіль до зими можна в офіційному дилерському центрі Nissan Juke в Дніпрі «Авто-Імпульс», який розташований на Лівому березі по вул. Днепросталевская, 30Б. Тут ви зможете купити необхідні товари (склоочисники, акумулятори, гальмівні колодки, морозостійкі рідина для омивача) за вигідними цінами.

Існує кілька принципів водіння в зимовий період. Якщо ви відчуваєте в собі невпевненість, краще взагалі не сідати за кермо і відмовитися від зимових поїздок.

На дорозі важлива гранична уважність водія. Варто виключити все те, що може заважати. Пам’ятайте про те, що взимку на дорозі вас чекає багато небезпек. Навіть відчуваючи повну впевненість в собі, володіючи ситуацією на дорозі, водії зустрічних автомобілів або пішоходи можуть повести себе неадекватно. Так що завжди будьте готові до несподіванок.

Оптимальна швидкість на дорозі взимку

Дотримуватися дистанції і не порушувати швидкісний режим – ці два правила відомі кожному водієві і все одно не завжди і не всіма виконуються. Різко гальмувати на слизькій дорозі загрожує блокуванням коліс і втратою керованості. ABS збільшує гальмівний шлях автомобіля, тому важливо не допускати спрацьовування антиблокувальної системи.

Різкі маневри слід обмежити на слизькій дорозі. Гранично уважними потрібно бути при їзді на естакадах і мостах. Тут заледеніння дороги з’являється раніше, ніж на інших ділянках, а зникає пізніше.
                                                                             

Чим важче автомобіль, тим довше його гальмівний шлях, ніж легше автомобіль, тим складніше рушити йому в ожеледь, сніг або сльота.

Часто можна спостерігати, як машина застрягає в снігу. Як необхідно поступати в такій ситуації?

  1. Слід уникати прослизання коліс. Тим самим автомобіль ще більше застрягає в снігу.
  2. Якщо неподалік є пісок, посипте дорогу перед провідними колесами.
  3. Возите з собою саперну лопату, в таких випадок вона є «паличкою виручалочкою».
  4. Розгойдування автомобіля ефективно в тих випадках, коли автомобіль має механічну коробку передач. В такому випадку рух починають з першої швидкості переводячи на відкат різко на задню. Цей метод вимагає вправності, але відмінно допомагає вибратися з ями.

Безпечна їзда взимку

Дотримуючись нескладних правил, можна максимально убезпечити себе від неприємних наслідків, які можуть виникати на дорогах в зимовий період.

Плануючи свій шлях, вибирайте найбільш очищені ділянки дороги. Краще проїхати більше кілометрів, але по очищеної дорозі, ніж ризикувати на засніженій, слизькій трасі.

Уникайте переоцінки можливостей вашого автомобіля і ваших власних здібностей.

Офіційний дилерський центр Ніссан «Авто-Імпульс» допоможе вам підготувати автомобіль до зими з максимальними знижками. У нас же в Дніпрі по вул. Днепросталевская, 30Б ви можете купити нові автомобілі Nissan Juke, Nissan X-Trail.

njg