main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

Міжсезоння

Особливості водіння в міжсезоння: основи основ

Офіційний дилер Nissan Juke в Дніпрі приготував для всіх клієнтів хорошу акцію, де кожен зможе замінити шини за акційною ціною, тим самим готуючись до нового сезону.

Перший мороз і перший сніг – основні проблеми, які турбують водіїв в період міжсезоння. У цей період водіння автомобілем вимагає певних навичок і знань.

«Перевзуватися» багато водіїв не поспішають і роблять це вже тоді, коли випадає перший сніг. Але ж літня гума відрізняється від зимової не тільки малюнком на протекторі і відсутністю шипів. Відмінність літньої гуми від зимової полягає в тому, що виробляється вона з більш жорсткого матеріалу і розрахована на зчеплення з теплим асфальтовим покриттям. При низьких температурах зчеплення з дорогою знижується, що може призвести до неприємних наслідків.

Багато з нас вчаться водити машину влітку і здають на права теж влітку, тому як таких навичок водіння в міжсезоння або зимових період не мають. Слизька або засніжена дорога, туман є нелегким випробуванням.
                                                                                

Пам’ятаючи деякі правила, можна уникнути аварій і залишатися в безпеці.

Водіння без різких рухів

Не дарма говорить приказка: «Тихіше їдеш-далі будеш». Якщо у вас недостатньо досвіду в зимовому водінні, вибирайте невелику швидкість. Так ви зможете уникнути аварій і неприємних ситуацій (замети, бічне ковзання, блокування коліс і інші).

Сідаючи за кермо nissan qashqai або nissan xtrail в Дніпрі, дотримуйтеся дистанції. Так ви встигнете вжити заходів, якщо станеться блокування коліс на слизькій ділянці дороги. Взимку безпечної вважається дистанція, збільшена вдвічі, в порівнянні з літнім часом року. Безпечна швидкість – та, з якою водій зможе впоратися в будь-який непередбаченої ситуації з урахуванням гальмівного шляху взимку в 8 секунд.

Виїжджаючи на дорогу в снігопад або ожеледь, переконайтеся, що ви «перевзули» свій автомобіль в зимові шини. Навіть якщо вам здається, що дорога чиста, на ній можуть бути приховані ділянки ожеледиці. Вони можуть утворюватися навіть на чистому асфальті. Місця цих прихованих ділянок – місця частого гальмування і розгонів, в першу чергу – це світлофори. Також такі місця можуть утворюватися і на трасі в місцях розриву лісосмуг. Чи не вдавайтеся до різкого гальмування. Гальмуєте плавно, це допоможе уникнути блокування коліс.

У кожного автомобіліста в машині повинно бути все необхідне, щоб розчистити автомобіль: скребки, щітки, саперна лопата, рідина для омивача скла і спрей для відкриття дверних замків.

Дотримуючись ряд нескладних правил, ви зможете зберегти свою безпеку і безпеку інших учасників дорожнього руху. Якщо ви відчуваєте невпевненість в собі, а уникнути поїздки не виходить, займайте праву смугу руху і рухайтеся з комфортною для вас швидкістю.

В автомобілях Nissan, купити які можна в Дніпрі в салоні офіційного дилера Ніссан «Авто-Імпульс», в деяких комплектаціях вже передбачена система екстреного гальмування, система автоматичного перемикання ближнього і дальнього світла, система розпізнавання дорожніх знаків, розпізнавання рухомих об’єктів і інші функції, які набагато спрощують керування автомобілем в міжсезоння.

njg