main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

У травні купити Nissan можна з вигодою до 215 000 гривень!

В дилерській мережі компанії «Ніссан Мотор Україна» на обмежений склад автомобілів діють спеціальні ціни, завдяки яким купити автомобіль можна з вигодою до 215 000 гривень. Найбільш привабливими є пропозиції покупки Nissan Micra, Nissan Juke і нового Nissan Qashqai.

Nissan Micra можна придбати з вигодою до 64 500 гривень за ціною від 247 400 гривень. Цей компактний хетчбек відрізняється багатим оснащенням уже в стандартній комплектації і високим рівнем безпеки водія і пасажирів. У будь-якій комплектації автомобіль оснащується антиблокувальною системою гальм, електронною системою розподілу гальмівних зусиль і підсилювачем екстреного гальмування. Кожен автомобіль Nissan Micra має фронтальні подушки безпеки водія і переднього пасажира. Також в стандартну комплектацію автомобіля входить чутлива до швидкості автоматичне блокування дверей.

У будь-якій комплектації автомобіль оснащується регульованою по нахилу рульовою колонкою, електричним приводом регулювання і складання бічних дзеркал, центральним замком з дистанційним управлінням, підігрівом передніх сидінь, передні електросклопідйомники і регульованим по висоті сидінням водія.

Nissan Juke також отримав привабливі ціни, які тепер починаються від 361 110 гривень, а максимальна вигода при покупці становить 161 250 гривень.

Nissan Juke – кросовер з яскраво вираженою індивідуальністю і стилем. В автомобілі безпомилково вгадується ДНК Nissan і при цьому гармонійно поєднуються найкращі риси SUV і спортивного купе – Juke місткий і разом з тим компактний, практичний і спонукає до драйву. Лінійку силових агрегатів Juke очолює 1,6-літровий бензиновий двигун з безпосереднім уприскуванням палива (DIG-Т). Цей двигун, оснащений системою турбонаддува, розвиває максимальну потужність 140 кВт (190 к.с.) і максимальний крутний момент 240 Нм. Другий з встановлюваних на Juke бензинових двигунів – легкий 16-клапанний двигун HR16DE з унікальною системою «подвійного уприскування», яка дозволяє більш точно регулювати розпилення палива для оптимізації процесу згоряння. Його максимальна потужність складає 86 кВт (117 к.с.).

Спеціальні умови покупки поширюються і на Nissan Qashqai, завдяки чому автомобіль можна купити за ціною від 511 700 гривень, а максимальна вигода досягає 86 000 гривень. Дана пропозиція дає майбутнім власникам Nissan Qashqai хороший шанс придбати за меншу ціну автомобіль, який є втіленням принципу компанії Nissan – створювати інновації, які захоплюють.

Nissan Qashqai – це найкраще поєднання ціни та якості, яке підтвердило журі українського конкурсу «Автомобіль Року –2015». Nissan Qashqai пропонує широкий перелік стандартного устаткування, який включає такі опції, як шість подушок безпеки, ABS, ESP, EBD, круїз-контроль, систему автоматичного запуску і зупинки двигуна (Start-Stop) (для версій з двигуном dCi 130), систему допомоги при старті в гору (HCA), 5-дюймовий багатофункціональний дисплей на приладовій панелі, підігрів передніх сидінь, управління системою «hands-free» на кермі і багато іншого.

Як і інші нові моделі Nissan, Qashqai додатково оснащується комплексом інноваційних технологій. Комплекс систем активної безпеки Nissan Safety Shield тепер включає систему контролю втоми водія (Driver Attention Alert), систему контролю рядності руху (Lane Departure Warning), систему моніторингу «сліпих» зон (Blind Spot Warning), систему розпізнавання рухомих об’єктів (Moving Object Detection) . Окремо хочеться відзначити автоматичну систему допомоги при парковці (Intelligent Park Assist), яка позбавить від труднощів, що виникають при паралельній або перпендикулярної парковці в місті.

Ще однією додатковою вигодою при покупці Nissan є Nissan Finance, програма кредитування, що дозволяє придбати автомобіль в кредит з річною ставкою від 0%, мінімальною передоплатою і терміном кредитування до 7 років. Дана програма передбачає відсутність прихованих платежів і щомісячних комісій. У клієнтів є можливість дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій, а також вибір графіка погашення кредиту за стандартною або ануїтетною схемою.

njg