main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

Посланник Nissan, Марко ван Бастен пророкує результат Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА

Напередодні Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, який відбудеться 6 червня, посланник бренду Nissan – досвідчений футболіст Марко Ван Бастен – ділиться своїми думками і прогнозами щодо майбутньої великої гри.

Лічені дні залишилися до Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА в Берліні, в рамках якого Nissan надасть свої електромобілі для транспортування гостей і офіційних осіб. Бренд Nissan підготував до цієї грандіозної події багато цікавого: від поставки понад 100 електромобілів і установки 129 станцій для їх зарядки до інтерактивних заходів для уболівальників. Так наприклад, енергія, згенерувала уболівальниками під час заходів, буде перерахована в кіловати і використана для харчування Trophy Van – електромобіля Nissan, який доставить головний трофей фіналу Ліги чемпіонів до Олімпійського стадіону Берліна 6 червня.

Отже, перед Фіналом посланник бренду Nissan Марко ван Бастен заявив, що «Ювентус» має всі шанси завоювати чемпіонський титул – незважаючи ні на що. Розмовляючи з представниками Nissan, офіційного автомобільного партнера Ліги чемпіонів УЄФА – Марко пояснив: «Ювентус» атакував «Реал Мадрид» у півфіналі. Таким чином, гравці «Ювентуса» довели, що здатні взяти верх над найбільшими командами ».

Однак легендарний голландський футболіст визнав, що найважче для «Ювентуса» буде зупинити незрівнянного Ліонеля Мессі: «Мессі – звичайно, один з великих гравців усіх часів. Він грає в дуже хорошій команді, і останні десять років «Барселона» була командою, яка перемагає. Він – особливий футболіст, родзинка цієї команди. За ним дуже захоплююче спостерігати під час гри, і він завжди грає важливу роль на полі ».

Марко думає, що у «Ювентуса» (за умови, що найбільш досвідчені її гравці організують і підтримають гру своїх товаришів) є способи впоратися з футболістами з Аргентини: «Патріс Евра (Patrice Evra) – дуже досвідчений захисник« Ювентус », хоча я думаю , що він повинен триматися дуже близько до Мессі і слідувати за ним всюди, щоб утруднити йому гру. Мессі можна зупинити. В цьому немає нічого неможливого. А грати проти добре організованої захисту завжди нелегко ».

Сам Марко двічі був чемпіоном Ліги, і з висоти свого досвіду він навіть пророкує результат гри «Ювентуса» і «Барселони» на Фіналі в Берліні 6 червня: «Насмілюся сказати, що гра закінчиться з рахунком 2: 2 після додаткового часу. А потім (і я кажу це не тому, що я наполовину італієць), я думаю, «Ювентус» переможе за результатами пенальті ».

Говорячи про заходи Nissan на фінальних урочистостях, пов’язаних з Лігою чемпіонів УЄФА, ван Бастен додав: «Вони всі інтерактивні, а значить дуже цікаві для вболівальників».

Легенда футболу Марко ван Бастен приєднався до Nissan в якості посланника для підтримки заходів фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Напередодні Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, який відбудеться 6 червня, посланник бренду Nissan – досвідчений футболіст Марко Ван Бастен – ділиться своїми думками і прогнозами щодо майбутньої великої ігри.Енергію, яка буде генеруватися уболівальниками під час заходів, перерахують в кіловати, і рівноцінне кількість електроенергії буде використовуватися при доставці головного трофея фіналу Ліги чемпіонів на Олімпійський стадіон 6 червня.

njg