main
+38(067)545-33-00 – Сервісний центр +38(067)007-99-44 – Відділ продажу 0800-303-308 - Nissan Assistance

Nissan представляє концепт робочого місця майбутнього

  • Компанія Nissan представила унікальне робоче місце на базі технологій, які використовуються в автомобілях марки
  • Робоче місце запропоновано інженерами Nissan, які створили лідера класу кросоверів -Qashqai
  • Революційна концепція робочого місця включає в себе принципи роботи системи кругового огляду (Around View Monitor), системи розпізнавання рухомих об’єктів (Moving Object Detection) і системи контролю втоми водія (Driver Attention Alert)

Чи знайоме вам відчуття, що ваша працездатність знижується? Засинаєте за робочим столом? Не встигли випити свій ранковий кава?

Все це послужило поштовхом для створення інноваційного робочого місця, в основу якого лягли технології, що застосовуються в новому Nissan Qashqai, і інноваційний підхід інженерів Nissan.

Інженери європейського технічного центру Nissan припустили, що використовуються в автомобілях електронні помічники водія можуть стати в нагоді і для підвищення продуктивності праці в офісі – так з’явився прототип робочого місця на базі кросовера.

Система кругового огляду і система виявлення рухомих об’єктів спрощують комунікацію з колегами в офісі, а система контролю втоми водія допомагає запобігти зниженню концентрації уваги, яке часто виникає в середині робочого дня.

«Робоча станція» також оснащується ергономічним сидінням від Qashqai, яке забезпечує прекрасну підтримку хребта, попереку і грудної клітини.

«Звичайно, в створенні робочого місця на базі Qashqai є частка жарту, але це прекрасно демонструє можливості наших технологій, які роблять життя простіше», – зазначає Девід Мосс (David Moss), віце-президент європейського технічного центру Nissan.

«У той час як автомобілі стають все більш тісно пов’язаними із загальним інформаційним достатньо міс, ці технології знаходять застосування і за межами наших автомобілів. Ще один з недавніх прикладів – використання нашої системи кругового огляду японським агентством природних наук (Japan Agency for Marine-Earth Science) і компанією «Technology and Top Industries Ltd» у спільному проекті, реалізація якого може розкрити багато таємниць океанів ».

«Поки робочі місця нового типу не планується випускати серійно, але хтозна – в житті трапляється всяке!»

Як працюють наші технології на офісному робочому місці від Nissan:

Система кругового огляду

Доторкнувшись до іконки «включення передачі заднього ходу», співробітник на робочому місці може бачити все, що відбувається навколо його робочого простору.

Система розпізнавання рухомих об’єктів

Коли до вашого робочого місця з будь-якого напрямку на відстані від 5 метрів наближається колега, ви отримуєте звукове попередження.

Система контролю втоми водія

Датчики, вбудовані в клавіатуру і мишу, стежать за рівнем активності. Якщо вони не спостерігають будь-яких дій протягом певного часу (його значення можна встановлювати довільно, наприклад, 5 секунд або 50 хвилин), то подаються візуальне і звукове попередження.

Як ці технології працюють в Qashqai

Система кругового огляду

Призначена для використання в режимі паркування, система кругового огляду забезпечує зображення «з висоти пташиного польоту». Система дозволяє водіям оцінювати становище автомобіля щодо кордонів паркувальних майданчиків та об’єктів, розташованих поруч з ними, завдяки чому маневри на парковках стають набагато простіше.

Система розпізнавання рухомих об’єктів

При маневруванні автомобіль буде подавати звукові сигнали, відповідні дистанції до об’єкта, і дублювати їх візуальною індикацією на дисплеї панелі приладів.

Система контролю втоми водія

Новий Qashqai може «зрозуміти», що ви починаєте засипати. Спочатку вивчивши стиль водіння, система аналізує і контролює керуючі дії водія. Якщо система виявить, що водій втомився, на панелі приладів загориться соотвествующий індикатор, що нагадує водієві про необхідність відпочинку.

njg