main
+38(067)545-33-00 – Сервисный центр +38(067)007-99-44 – Отдел продаж 0800-303-308 - Nissan Assistance

AVIS створює найбільший в Європі парк електромобілів Nissan

  • Датська компанія AVIS замовила 401 електромобіль Nissan e-NV200 і 60 електромобілей Nissan LEAF 
  • AVIS стає володарем найбільшого парку електромобілів в Європі, якщо підсумувати це кількість із замовленими в минулому році 400-ми LEAF 

Копенгаген, 29 квітня 2015 року – Компанії Nissan і AVIS Denmark підписали угоду зі створення найбільшого в Європі парку електромобілів Nissan. Компанія замовила чотири сотні один електромобіль Nissan e-NV200 і шістдесят електромобілів Nissan LEAF.

У 2014 році компанія AVIS замовила 400 електромобілів Nissan LEAF і після їх успішної реалізації за своєю лізинговою схемою вирішила розширити пропозицію, додавши в нього легкі комерційні фургони і мікроавтобуси Nissan e-NV200. Крім того, щоб продовжувати задовольняти потреби датського ринку, компанія додатково замовила ще 60 Nissan LEAF. У підсумку загальна кількість електромобілів в парку AVIS на сьогоднішній день досягла 861 одиниці.

Керуючий директор AVIS Denmark Каспер Гёдстед (Kasper Gjedsted) прокоментував: «Ми вже домоглися величезних успіхів з Nissan LEAF в Данії, і дуже швидко передали в лізинг всі наявні у нас електромобілі Nissan, тому ми вирішили замовити додаткову партію. Щоб закріпити цей успіх, розширити наші пропозиції і залучити нових клієнтів, ми також замовили e-NV200 “.

Директор європейського електромобільного напрямки Nissan Жан-П’єр Дьерна (Jean-Pierre Diernaz) вірить в те, що ця угода є прекрасною демонстрацією тієї довіри, яку компанії надають електромобілів Nissan. Він прокоментував це так: «Ми дуже раді знову працювати з AVIS над створенням лізингових пропозицій для датських споживачів. З такими великими компаніями, як AVIS в Данії і DHL в Італії, що розмістили великі замовлення на електромобілі Nissan, ми можемо спостерігати, що все більша кількість людей усвідомлюють переваги унікальної комбінації комфорту, низьких експлуатаційних витрат і нульових викидів ».

Компанія Nissan є найбільшим світовим виробником електромобілів. Її модель Nissan LEAF як і раніше утримує звання бестселера електромобільного ринку в Європі (за даними на 2014 рік). У минулому році лінійка електромобілів компанії була доповнена новим легким комерційним фургоном / мікроавтобусом e-NV200, що поєднує в собі кращу в класі місткість фургона NV200 з передової силовою установкою з нульовими викидами, запозиченої у Nissan LEAF.

call
njg